Zaproszenie

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza Dyrektorów, Wicedyrektorów, Liderów WDN oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli ze szkół i przedszkoli na konferencję:

„WSPOMAGANIE DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK ORAZ NAUCZYCIELI W REALIZACJI WYMAGAŃ ZWIĄZANYCH
Z NADZOREM PEDAGOGICZNYM”

Konferencja odbędzie się 22 października 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej
w Tomaszowie Mazowieckim ul. Św. Antoniego 47 w godzinach: 10.00–12.00

Zgłoszenie udziału w konferencji proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
w nazwie wpisując temat podany w zaproszeniu i numer formy 255.

Program Konferencji

1. Przywitanie Uczestników Konferencji i przedstawienie propozycji wspierania dyrektorów szkół i placówek w nowym roku szkolnym przez WODN w Piotrkowie Trybunalskim (Dariusz Magacz - Dyrektor WODN)
  2. Od diagnozy po ewaluację, czyli jakich korzyści mogą oczekiwać dyrektorzy i nauczyciele dzięki wspomaganiu rozwoju szkół przez WODN w nowej formule (Zofia Szmidt - konsultant WODN )
  3. Przykłady dobrych praktyk z  dotychczasowego wspomagania szkół przez WODN w Piotrkowie Tryb. w opinii kadry kierowniczej (Urszula Szewczyk - koordynator ds. wspomagania w WODN)