Mamy nagrodę!

wodn

W 2019 roku nasza filia wzięła udział w projekcie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim „Moniuszko (nie)znany - baza ciekawych scenariuszy poświęconych życiu i twórczości Stanisława Moniuszki". Podczas podsumowania obchodów Roku Stanisława Moniuszki, 9 stycznia 2020 r. Dyrektor ośrodka - pani Iwona Buchalska nagrodziła scenariusz zajęć Karoliny Kalinowskiej - kierownika naszej filii pt. "Wszystko gra!": konstruujemy grę planszową poświęconą Stanisławowi Moniuszce. Scenariusz lekcji bibliotecznej dla uczniów klas IV-VI.

Za udział w projekcie i podzielenie się swoim doświadczeniem Biblioteka Pedagogiczna w Opocznie otrzymała publikacje wszystkich wyróżnionych konspektów oraz grę planszową i nagrody książkowe, które z pewnością spodobają się naszym czytelnikom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy po nowe zbiory.