Ibuk Libra

plakat a3Od 1 stycznia 2015 r. Czytelnicy Biblioteki mogą otrzymać bezpłatny dostęp do darmowych publikacji  wykupionych przez Bibliotekę, które oferuje IBUK LIBRA. Wejście do dostępnych książek (z sieci bibliotek) na stronie http://libra.ibuk.pl. 

Od 1 października 2020 r. zainteresowani Czytelnicy Biblioteki mogą otrzymać bezpłatny dostęp online, 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca do 2387 publikacji, w ramach Konsorcjum Bibliotek Pedagogicznych Polski Północnej, które oferuje IBUK LIBRA. Możecie korzystać z nich na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie. Nie musicie instalować żadnej aplikacji, wystarczy przeglądarka www. Wejście do dostępnych książek na stronie http://libra.ibuk.pl., po uprzednim zarejestrowaniu się
i podaniu indywidualnego kodu PIN, który otrzymacie w naszej bibliotece, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila.

Osoby nie będące czytelnikami naszej biblioteki, a zainteresowane dostępem do IBUK LIBRY, zapraszamy do naszej siedziby
w celu założenia konta. Po zalogowaniu wystarczy wybrać publikację, aby zobaczyć informacje o egzemplarzu wraz z podglądem jego treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką należy kliknąć na “DODAJ DO PÓŁKI myIBUK” i utworzyć osobiste konto myIBUK.

   Co miesiąc na stronie głównej IBUKA Libry, będziecie Państwo mieli dostęp dodatkowo do jednej z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN. Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych. Zarejestrowani czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z Książką Miesiąca przez 30 dni.

Aby skorzystać z tej i wielu innych ofert IBUK Libry należy zgłosić się po PIN do naszej Filii, umożliwiający logowanie na platformie.

Serdecznie polecamy !

Czytaj więcej: Ibuk Libra