Marzec w Bibliotece - podsumowanie spotkań

2

Marzec w naszej bibliotece obfitował w wyjątkowe spotkania i zajęcia, które nie tylko dostarczyły rozrywki, ale również wsparły rozwój i edukację naszych czytelników. W minionym miesiącu nasza filia, stała się źródłem edukacji i inspiracji, które z wielkim entuzjazmem przyjęli zarówno najmłodsi czytelnicy, jak i uczniowie szkół. Najczęściej spotkania te dotyczyły:

Czytaj więcej: Marzec w Bibliotece - podsumowanie spotkań

Walentynki 2024

 walentynki 2

14 lutego Przedszkole nr 8 w Opocznie zamieniło się w krainę pełną miłości, przyjaźni i bajkowych przygód. To był dzień pełen uśmiechów, kolorów i ciepła, gdyż świętowaliśmy Walentynki z Biblioteką. W tej wyjątkowej imprezie wzięło udział siedem fantastycznych grup: Krasnoludki, Pszczółki, Misie, Tygryski, Smerfy, Supersmyki i Gumisie. Kolorowe koszulki i serduszka zdobiły zarówno przedszkolaków, jak i sale, tworząc magiczną atmosferę.

Czytaj więcej: Walentynki 2024

Wystawa ŚDS

w1 wystawa

Zapraszamy do odwiedzenia naszej niezwykłej wystawy, która sprawiła, że nasza czytelnia zamieni się w mini galerię rękodzielnictwa. Prezentujemy fascynujące prace wykonane przez utalentowanych uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy "Ostoja" im. Siostry Klaryski Stanisławy z Opoczna.

Podziwiać będzie można między innymi mozaiki stworzone z kryształków w technice Diamond painting, przepiękne obrazy wyplatane z nici na drewnie w technice string art, akwarele na desce i płótnie, haft krzyżykowy oraz papierowy quilling.

To nie tylko wystawa, to przestrzeń do rozwoju własnych zainteresowań!
Warto skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tajnikach różnych technik i podszkolić swoje umiejętności.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej wystawy do końca marca oraz do dzielenia się Państwa pasjami!

Spotkania feryjne

W trakcie tegorocznych ferii zimowych w naszej bibliotece nie brakowało spotkań, które nie tylko dostarczały dzieciom rozrywki, ale również rozwijały ich umiejętności i kompetencje. Staraliśmy się promować działania, które nie tylko uczą radości czytania, ale także kształtują umiejętności myślenia algorytmicznego, logicznego oraz zadaniowego podejścia do problemów.

GemiBotinternetlego zając

Czytaj więcej: Spotkania feryjne