Akcja - Jak nie czytam, jak czytam

jak nie czytam

10 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczynamy akcję masowego czytania: "Jak nie czytam, jak czytam".

Ma ona na celu promocję czytania książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie i pokazanie nieczytającym uczniom, że czytanie to powszechne zjawisko wśród ich rówieśników.

 

Czytaj więcej: Akcja - Jak nie czytam, jak czytam

Akcja - Zostań Super Zakrętakiem

zakretaki jpg

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w projekcie „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”. To ekologiczne przedsięwzięcie, ma na celu zbiórkę zakrętek i wsparcie podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń.

 

Liczymy na Was i zapraszamy!!! Już dziś zostań Super Bohaterem dla dzieci, dołącz do nas, zbieraj i przynoś nakrętki do naszej biblioteki!

 

 

 

Czytaj więcej: Akcja - Zostań Super Zakrętakiem

Akcja - Czytam sobie w bibliotece

Czytam sobieProponujemy Państwu udziału w projekcie "Czytam sobie w bibliotece". Jest on skierowany do najmłodszych czytelników w wieku 5-8 lat i ma na celu zachęcić dzieci do samodzielnego czytania, a przede wszystkim kojarzyć czytanie z przyjemnością. Przewidywany termin akcji to 15.X. - 30.XI. 2015 r.

Zapraszamy nauczycieli z przedszkoli i kl. I-III do zgłoszenia telefonicznego (44-755-24-35) swoich podopiecznych na zajęcia i do śledzenia naszej strony internetowej.

Akcja - Narodowe Czytanie

narodowe czytanie

Zapraszamy wszystkich do współpracy i udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, której inicjatorem jest Para Prezydencka. Jej główny cel stanowi popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury. W tym roku 5 września 2015r. będziemy czytali powieść Bolesława Prusa „Lalka”.

http://www.prezydent.pl/kancelaria/narodowe-czytanie/lalka/