Lekcje biblioteczne

24 maja 2023 r. ósmoklasiści z Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie. wraz z wychowawcą p. Markiem Zwolskim oraz p. Katarzyną Cieślik postanowili odwiedzić naszą placówkę, by przybliżyć przyszłym uczniom szkół średnich metody wyszukiwawcze książek w katalogu online naszej filii https://piotrkowtryb-ped.sowa.pl/
Wynik zadań, jakie mieli do zrobienia po prezentacji Systemu Sowa SQL - wskazują na to, że uczniowie pilnie słuchali p. Doroty i wyszukiwanie potrzebnych książek w komputerze lub telefonie nie stanowi dla nich już żadnego problemu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się uczniom na kolejnych etapach kształcenia.
l1
23.05.2023 r. klasa 0 Jedynka Opoczno Oddział Przedszkolny, odwiedziła nas wraz w wychowawczynią p.Katarzyną Kumorowską by obejrzeć bajkę w formie teatrzyku "Kotka Psotka". Dotyczyła ona oczywiście niekończącej się miłości mamy do dziecka. Nasi goście wysłuchali także opowiadania psychoedukacyjnego "Mama na wczasach : o samodzielności", które uzmysłowiło przedszkolakom jak wiele zadań do wykonania mają codziennie mamy oraz o tym jak można im w tym pomóc.
Po rozmowach na temat niezastąpionej mamusi - przedszkolaki z olbrzymim zapałem przystąpiły do wykonania LAURKI 💐
l2