Mikołajkowe Czytanie

akademia p

8 grudnia - wszystkie dzieci z Akademia Przedszkolaka Pierwsza Uczelnia Twojego Dziecka w Opocznie - zostały "książkowo" przygotowane również przez naszą Filię do tegorocznych Świąt 📖🎄‼️
Przedszkolaki od malucha do starszaka pilnie słuchały 🎅🎅🎅 MIKOŁAJKOWEGO CZYTANIA.🎅🎅🎅
 
A było oczywiście o pomocnikach Gwiazdora, czyli o reniferach🦌i elfach, świątecznym przygotowaniu w domu, o zwierzętach, tradycji, prezentach i dzieciach 👨‍👩‍👧🎄Serdecznie dziękujemy wicedyrektor przedszkola - Pani Agnieszcze Białek za zaproszenie.

 

prywatna 0

1 grudnia naszą Filię odwiedziły dzieci z gr. "0" z Akademia Przedszkolaka Pierwsza Uczelnia Twojego Dziecka w Opocznie.
Na podstawie bajek "List do Mikołaja" 💌🎅 i "Święta pana Misia" 🐻 rozmawialiśmy o dobrych uczynkach, empatii, pomocy innym oraz radości jaką mamy nie tylko z otrzymywanych prezentów, ale również z przygotowywania ich dla innych 💞👨‍👩‍👦.
Było też kilka słów o prezentowym savoir vivre, po czym przedszkolaki zabrały się z wielką ochotą do wykonania świątecznych choinek dla najbliższych🎄
Dziękujemy za odwiedziny i piękne ozdoby świąteczne. Z pewnością udekorujemy nimi naszą bibliotekę 💚

sp2

6 grudnia spotkanie z książką miała także grupa "0" ze Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie. ❄️📘
🎅 Podczas zajęć - dzieci bacznie śledziły koleje losu zaginionego listu 💌🐭 do Mikołaja, następnie dyskutowaliśmy nad mocą prezentów a przede wszystkim o pomocy innym i o naprawianiu własnych błędów.
Podsumowaniem Mikołajkowego Czytania - było własnoręcznie wykonanie prezentów dla najbliższych - szyszkowych choinek🎄
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Białas za zaproszenie i wspólny udział w akcji.

kraśnica

Co jesteśmy w stanie zrobić dla przyjaciół w święta❓Jak wyprawić ciekawe Mikołajki w klasie❓ Jakie prezenty są najlepsze❓
Na te i na wiele innych pytań - na podstawie czytanych bajek, odpowiadali uczniowie klas I-III ze Szkoła Podstawowa w Kraśnicy 🏫👩‍👦‍👦.
Nie mogło braknąć kreatywności i fantazji również w wykonywanych świątecznych drzewkach ✨🎄✨ , które zagoszczą na świątecznych stołach 💝.
Dziękujemy Pani Dyrektor Alicji Ziółkowskiej i Pani Edycie Grzywacz za zaproszenie i przemiłą atmosferę 😘