Nowa usługa - zapis do biblioteki online

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim Filia w Opocznie oferuje czytelnikom możliwość zdalnego zapisu do bilbioteki.

Nie jesteś czytelnikiem Biblioteki? Możesz się zapisać nie wychodząc z domu.
Wystarczy w katalogu on-line wejść w zakładkę Konto i wypełnić prosty formularz, dostępny również tutaj: https://piotrkowtryb-ped.sowa.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=acc&id=info. Na wskazany przy rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, a następnie, po potwierdzeniu rejestracji, kolejny e-mail z hasłem dostępu, umożliwiającym zalogowanie się na swoje konto w naszej Bibliotece.
Dzięki tej usłudze możesz już zarezerwować lub zamówić wybrane zbiory. Osoba zarejestrowana może także otrzymać bezpłatny kod do IBUK Libra. W celu otrzymania kodu prosimy o skontaktowanie się z Biblioteką telefonicznie pod nr 44 755-24-35 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA! Wypożyczenie zarezerwowanych pozycji jest możliwe dopiero po wizycie w Bibliotece w ciągu najbliższych 7 dni od zarejestrowania i okazaniu ważnego dokumentu tożsamości. Po wypełnieniu i podpisaniu deklaracji, czytelnik otrzymuje BEZPŁATNĄ kartę biblioteczną uprawniającą go do wypożyczania zbiorów.

Zapis online - instrukcja