Sleeveface – ubierz się w książkę

s10
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim Filia w Opocznie i Środowiskowy Dom Samopomocy przy Fundacji "Ostoja" w Opocznie - postanowiły wspólnie uczcić tegoroczny Tydzień Bibliotek, biorąc udział w akcji ”Sleeveface – ubierz się w książkę”

SLEEVEFACE to fotografia, której elementem jest okładka książki lub płyty a człowiek jest jej uzupełnieniem (widoczna jest część lub całość sylwetki). W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie czytelnika z jego książkowym wcieleniem. Akcja jest modnym i nowoczesnym sposobem na popularyzację czytelnictwa i bibliotek. Dzięki niemu możecie Państwo spotkać u nas księdza Jana Twardowskiego, Roberta Lewandowskiego czy Adele.

Zapraszamy więc do obejrzenia naszego sleeveface, w którym wzięli udział uczestnicy ŚDS, opiekunowie i nauczyciele: Dominika Sady-Łysik, Małgorzata Wiktorowicz, Karolina Kalinowska, Dorota Adamczyk, nieoceniony i cierpliwy fotograf – pan Emil Jaszewski oraz książki z biblioteki :)

Mamy nadzieję, że po obejrzeniu naszych zdjęć zechcecie Państwo nas odwiedzić i sięgnąć po ciekawą lekturę - nie tylko tę ze zdjęcia!

s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s 10 s11 s12 s13 s0s1 s2